Garaj Kapısı

Garaj Kapısı müşterilerin istedikleri alanlara göre üretilen otomatik ve manuel çalışabilen kapı sistemleridir. Garaj kapıları genellikle paneller üzerine monte edilen teker sisteminin dikey ra
Garaj Kapısı

Garaj Kapısı müşterilerin istedikleri alanlara göre üretilen otomatik ve manuel çalışabilen kapı sistemleridir. Garaj kapıları genellikle paneller üzerine monte edilen teker sisteminin dikey raylar içerisinde çalışması ve ağır olan panelleri yardımcı kuvvet olarak yaylar ile destekleyerek motor yardımı sayesinde hareket ettirilmesi ile çalışması sağlanmatadır. Otomatik Garaj Kapısı konutların kapalı garaj girişlerinde, apartmanların ve sitelerin kapalı otopark girişlerinde tercih edilmektedir.

Seksiyonel Garaj Kapısı, genellikle çelik kaplı panellerin içerisnde mevcut bulunan poliüretan köpüklü yapı sayesinde sağlam, estetik ve güvenli çözümlerdir. Seksiyonel garaj kapısı evlerde kullanılabileceği gibi fabrika, ambar ve Endüstriyel sektörlerde de kullanılmaktadır. Bu tip kapılar kullanılan malzeme sayesinde dış ortam sesleri, yağmur ve diğer ortam seslerine ve ısı nem kaybına kesin ve net çözümdür.

Garaj Kapısı yapısına uygun tasarlanıp uygulanabilecek aksesurlar ile birlikte kullanıcı dostu ve kolay kullanım ile en zarif garaj kapısıdır.

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!